Виробництво кальянів і аксесуарів під замовлення

Бажаєте чогось нового і незвичайного? Ми пропонуємо індивідуальні розробки для кальянів. Виконуємо власні дизайн-макети і втілюємо Ваші найсміливіші задуми.
Купуючи наші кальяни, Ви отримуєте:

  • Товар з індивідуальним дизайном
  • Кальян володіє прекрасними курильними властивостями
  • Абсолютно безпечний продукт, так як у виробництві ми використовуємо матеріали, які не виділяють токсичні речовини при контакті з високими температурами.
Дізнатись детальніше

Чаші для кальянів

Ми виробляємо і пропонуємо широкий вибір глиняних і керамічних чаш для кальянів в різних кольорах і стилях. Даний аксесуар підкреслить Вашу індивідуальність і особливість, а також може служити прекрасним подарунком. Різноманітність форм і дизайнів дозволить кожному любителю кальяну підібрати найбільш підходящий аксесуар для свого курильного апарату. Замовляйте продукцію LEX – в кращих традиціях кальянокуренії і сучасних розробок.

Виробництво індивідуальних мундштуків

Ми пропонуємо товари, які нітрохи не поступаються за якістю і експлуатаційними можливостями закордонним. На сайті фірмового магазину LEX можна купити мундштуки для кальяну з різних матеріалів. Великий асортимент забарвлень і дизайну дозволить підібрати оптимальний варіант для вашого курильного апарату. Бажаєте чогось нового і незвичайного? Ми виконуємо власні дизайн-макети і втілюємо Ваші найсміливіші задуми.

Виробництво колб з індивідуальним дизайном

Наші колби відрізняються не тільки індивідуальним дизайном, але і мають вагомі переваги: всі аксесуари оснащені широкою шийкою, яке дозволяє помістити в нього рідину, шматочки фруктів або кубики льоду. Широке дно забезпечує кальяну стійкість і виключає можливість падіння або перекидання.

Добиваємося професійної якості

LEX – виробник будь-яких деталей до кальянів від мундштука до колби! Ми працюємо з різними матеріалами – глина, кераміка, скло, метал. Є своя індивідуальна ідея? Ми її реалізуємо – у нас є всі технічні і виробничі потужності для її втілення.

Наші особливості

Продукція

Власні ескізи і опрацювання дизайн-макетів кожного виробу – колби, чаші, шахти і мундштуки.

Вироби ``під ключ``

Розробка індивідуальних виробів. Ми опрацьовуємо кожен продукт і добиваємося кращих результатів

Матеріали

Використання якісних матеріалів і перевірка кожного виробу на всіх етапах виробництва – глина, дерево, метал і навіть скло!

Співробітництво

Ми виготовляємо ексклюзивні вироби та виробляємо масові партії. Всі подробиці по телефону.

20 нових дизайнів

Ми весь час розвиваємося і розробляємо нові дизайни, застосовуємо нові технології виробництва.
Крім цього виконуємо індивідуальні замовлення наших клієнтів і партнерів. Кожна ідея за новими виконань для нас виклик і ми прагнемо виконати будь-яке бажання наших замовників

500 кальянів на місяць

Наших потужностей достатньо для виробництва до 500 ексклюзивних кальянів в місяць з гарантією високої якості кожного виробу.

Ми раді новим партнерам! Є бажання співпрацювати з нами? Просто надішліть листа або зателефонуйте за номером +38 063 58 48 460

Як ми працюємо?

Залиште заявку

Заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам і ми з радістю відповімо на всі питання

Узгодження

Опрацьовуємо всі деталі і нюанси замовлення – кількість, матеріали і дизайни

Формування замовлення

Обговорюємо і підтверджуємо необхідну продукцію компанії LEX

Розробка дизайну

Промальовуємо і стверджуємо дизайн вашого виробу. Створюємо робочі креслення.

Оплата і виробництво

Отримуємо передоплату за вироби і виконуємо замовлення

Готова продукція LEX

Перевірка кожного виробу і відправка замовнику

Ми виготовимо будь-яку деталь до кальяну!

Потрібен авторський кальян? Бажаете виділятись та не втратити якість куріння кальяну? Ми пропонуємо тільки якісні вироби – перевірено сотнями замовників та більш ніж 5-ти річним досвідом!

Оформити замовлення

Залишились питання чи є ідея?

info.lex@gmail.com

(Viber) +38 063 58 48 460

(WhatsApp) +38 063 58 48 460